Drumurile vietii sunt destul de incurcate.
In ziua de azi, nu mai cred. Nu mai cred in iubire, dragoste sau... cum s-o fi numind chestia asta.
Din cauza oamenilor nu mai am incredere in oameni.
Nu me dorim mai mult pentru ca suntem prea comozi.
Nu ne grabim, pentruca oricum nu avem timp.
Nu vorbim pentru ca nu avem ce.
Nu visam, speranta era "extrauterina" si... din pacate a murit.
Nu ne dorim, pentru ca nu avem sperante.
Nu avem sperante pentru ca visul a murit.
Nu avem prieteni pntru ca nu ne avem nici pe noi.
Nu ne avem pe noi... nu mai avem nimic!
In ziua de azi, nu mai cred. Nu mai cred in iubire, dragoste sau... cum s-o fi numind chestia asta.
Din cauza oamenilor nu mai am incredere in oameni.
Nu me dorim mai mult pentru ca suntem prea comozi.
Nu ne grabim, pentruca oricum nu avem timp.
Nu vorbim pentru ca nu avem ce.
Nu visam, speranta era "extrauterina" si... din pacate a murit.
Nu ne dorim, pentru ca nu avem sperante.
Nu avem sperante pentru ca visul a murit.
Nu avem prieteni pntru ca nu ne avem nici pe noi.
Nu ne avem pe noi... nu mai avem nimic!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu