Ador momentele petrecute cu tine, langa tine, în tine. Ador momentele in care îți simt trupul gol, cerându-se parcă, acoperit de al meu. Nu pentru că ți-ar fi frig, ci pentru a-ți oferi momente de plăcere.
Înnebunesc doar când mă gândesc la cat de mult îmi place să te văd goală, să te simt, să ne inebunim unul pe celălalt, măsurând tot patul.
Îmi place nespus de mult să mă joc cu parul tău lung și roșu; îmi plac bluzele tale, pe care nu mă satur sa le sărut. Sânii, care mă inebunim și cu care ador să mă joc.
Picioarele tale, dar sa recunosc, că cel mai mult mă înnebunește ce ai intre picioare.
Ești udă și îmi place foarte mult când ești asa, pentru că știu ce urmează.
Și...parca in ciudă, vreau să mă hrănesc cu licoarea vaginului tău, să te fac sa gemi, să urli de plăcere. Apoi abia mă ridic din "locul" meu de "sclav" și întru în tine plin de poftă și încercând să satur "pasarica flămândă".
Fiindcă îmi place ce fac și ce facem, nu am să mă dau bătut până când știu că treabă e bine făcută. Până când știu că ești împlinită și mulțumită.
joi, 12 aprilie 2018
Drogu' meu preferat!
Abonați-vă la:
Postări (Atom)