Ador momentele petrecute cu tine, langa tine, în tine. Ador momentele in care îți simt trupul gol, cerându-se parcă, acoperit de al meu. Nu pentru că ți-ar fi frig, ci pentru a-ți oferi momente de plăcere.
Înnebunesc doar când mă gândesc la cat de mult îmi place să te văd goală, să te simt, să ne inebunim unul pe celălalt, măsurând tot patul.
Îmi place nespus de mult să mă joc cu parul tău lung și roșu; îmi plac bluzele tale, pe care nu mă satur sa le sărut. Sânii, care mă inebunim și cu care ador să mă joc.
Picioarele tale, dar sa recunosc, că cel mai mult mă înnebunește ce ai intre picioare.
Ești udă și îmi place foarte mult când ești asa, pentru că știu ce urmează.
Și...parca in ciudă, vreau să mă hrănesc cu licoarea vaginului tău, să te fac sa gemi, să urli de plăcere. Apoi abia mă ridic din "locul" meu de "sclav" și întru în tine plin de poftă și încercând să satur "pasarica flămândă".
Fiindcă îmi place ce fac și ce facem, nu am să mă dau bătut până când știu că treabă e bine făcută. Până când știu că ești împlinită și mulțumită.
joi, 12 aprilie 2018
Drogu' meu preferat!
joi, 1 martie 2018
Despre tine... de 1 martie
Azi e prima zi. Prima zi de primăvară. E prima zi de primăvară, zi in care ești sărbătorită. Tu, femeia. Ființa cea mai plăpândă de pe fata pământului.
Fără să fiu ipocrit, nu am să îți urez la multi ani, cum poate că deja ai auzit azi de nenumărate ori.
Am să îți urez sa fii iubită.
Îți doresc sa îl găsești pe el. Acel el care prin simpla lui prezență sa te deconecteze de la tot; gânduri, probleme sau orice te apasă. Să îl găsești pe acela, care știe doar din priviri că ești obosită, nervoasă, îngândurată.
Să îl găsești pe acela care fără să te întrebe, să îți pregătească dimineața micul dejun și cafeaua, pe care să le savurați împreună.
Să îl găsești pe acela care, știe să îți ofere soarele pe cerul tau chiar și atunci când afară e înnorat.
Să îl găsești pe acela care știe să-ți facă din brațele lui o haina călduroasă, in zilele geroase.
Să îl găsești pe acela care, in fiecare clipă simte nevoia să te aibă langa el.
Să îl găsești pe acela care fără rușine să te dezbrace seara, și să savureze fiecare bucățică din corpul tău.
Să îl găsești pe acela care, prin simpla lui prezență îți face ziua mai frumoasă.
Să îl găsești pe acela care nu se sfiesc sa iasă cu tine de mana pe strada chiar daca ai mai pus câteva kilograme pe tine.
Să îl găsești pe acela care știe că azi nu ai avut chef sa te machiezi și se bucură de tine la fel că ieri.
Să îl găsești pe acela care nu va da bir cu fugiți indiferent de situație.
Îți doresc sa îl găsești pe acela... pe acela care te merită.
marți, 20 februarie 2018
Fii busola gândurilor ei!!!
Şi când zic bărbat, mă refer la adevărata definiție a bărbatului.
Ştii? Şi femeilor le plac bărbaţii. Bărbaţii hotărâţi, puternici, ambițioşi şi motivaţi.
Fă diferența între bărbat si băiat; sunt bărbati de 20 de ani si băieţi de 40 de ani. Baieţii, işi vor număra femeile cu care şi-a petrecut o noapte, in timp ce un bărbat va numara noptile petrecute langa o singură femeie.
Fii bărbat, nu băiat. Ia-ţi femeia de mână, ia-o in braţe, sărut-o si fă-o sa se simtă specială în fiecare clipă pe care o petrecere cu tine. Fă-o sa se simtă îmbrățișată si atunci cand tu esti la o mie de kilometri de ea. Fă-o sa se simtă specială, fă-o sa fie specială.
Chiar si in momentele ei de rătăcire, tu trebuia sa fii acolo, langa ea. O vorbă bună, un umăr pe care sa plângă, un om care sa o asculte, un bodyguard sa o protejeze, dar nu in ultimul rând... un bărbat adevarat.
Ridică-i privirea de joc când e ingândurată sau supărată. Când e pierdută, arată-i calea. Când e nedumerită, lămurește-o.
Fii întregul ei, că de jumătăţi a avut parte destul.
Gândeşte-te!
Se spune că nu sunt doi oameni la fel. Da! Este adevărat. Este adevărat daca o luăm pe parte genetică si sufletească. Fizic... Sunt mai mulţi oameni graşi sau slabi, blonzi sau bruneţi, cu ochi albaştrii sau căprui.
...va urma...inca in constructie
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
