Am să încep cu o întrebare!
De cate ori ai fost trădat?
Frica de a pierde ceva, oricum nesigur, frica de a risca, cu speranța de a-ți fi mai bine, te transformă in trădător.
Fie că vorbim de trădare în cuplu, fie că vorbim de trădare din partea "prietenilor", îl văd că fiind cel mai josnic act pe care cineva îl poate face.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu